Kullanım Koşulları
www.tutkuyayinevi.net'ten ücretli olarak alışveriş yapmak isteyen üyeler için başlıca kullanım koşulları ve şartları aşağıdadır.

Bu sayfada bulunan şartları ve kuralları okumak, anlamak ve uymak üyelerin/ziyaretçilerin kendi sorumluluğundadır.

Sipariş verirken ürünler ile ilgili olarak lütfen aşağıdaki konulara dikkat ediniz :

Bütün ürünlerin, iptal ve iade şartları İptal ve İade Koşulları sayfasında belirtildiği gibidir.

Ürünler stoklarla sınırlıdır. Detaylı bilgiler Teslimat Şartları sayfasında bulunmaktadır.

Vergi oranlarında ve kargo fiyatlarında meydana gelebilecek değişiklikler, ayrıca Vergi ve Gümrük Mevzuatında ki tüm değişiklikler para bedellerinde değişiklik olmasına sebep olabilir.

Sitede yer alan ürün görsellerinde kullanılan dekor, materyal, tasarımlar temsilidir.

Seçilen ürünlerin teslimat adresleri Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde olmalıdır.

Siparişlerin gönderimi konusunda belirtilen adreslerin doğruluğu üye ve ziyaretçi sorumluluğundadır.

Tutku Yayınevi gerekli gördüğü takdirde sitede yer alan ürünlerin bir kısmını çıkarabilir, mevcut ürünleri bir başkası ile değiştirebilir veya mevcut kategorisini, grubunu değiştirebilir.

Ürünler hiçbir şekilde nakde çevrilemez.

Siparişinizi, kargo firmasından imza karşılığı teslim alabilirsiniz. Siparişinizin kutusunda gözle görülür şekilde hasar durumunda kurye eşliğinde içeriğini kontrol edebilirsiniz. Herhangi bir hasar durumunda “kargo durum tespit tutanağı” tutarak gerekli yasal işlemlerin başlatılmasını sağlayabilirsiniz. Tutanak işleminin teslimat anında yapılması gerekmektedir.

Eğer üründe bir tahribat mevcut ise ya da ürün hasarlı, eksik ya da talep ettiğinizin dışında çıkarsa ürünü almayıp kargo görevlisine iade ediniz. Ürünler teslim alındıktan sonra eksik ya da hasarlı şikayetler kabul edilmeyecektir.

Almış olduğunuz ürünü kullanmadan, orjinal kutusunu tahrip etmeden ve iptal / iade koşullarına uygun şekilde, teslim tarihinden itibaren 7 günlük süre içerisinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.