Teslimat Şartları
Siparişleriniz, banka onayı alındıktan veya siparişiniz onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise, aynı iş günü içerisinde gönderimi sağlanacaktır. Stoklarımızda mevcut olmayan ürünlerde ise, ortak çalıştığımız firma ve satış noklarından temin edilip gönderim sağlanılır. Teslimat adresinin uzaklığına ve kargo şirketlerinin iş yoğunluğuna göre de, kargo şirketi yaklaşık olarak 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından Tutku Yayınevi garantisi ile size teslim edilir..

Satın aldığınız ürünlerin ve siparişinizin detayları size bir e-posta ile bildirilir. Siparişlerinizin takibi, bu bildirim ve siparişiniz sonrasında size verilen "sipariş numarası" ile "sipariş takibi" linkinden veya "üye girişi" sonrasında "siparişlerim" menüsünden görebilir, siparişinizin detaylarına ulaşabilirsiniz.

www.tutkuyayinevi.net online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Çok nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenebilmektedir. Bu gibi durumlarda; kendisine geri dönüş yapılarak ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün(ler) için en az 3 (üç) en fazla 10 (on) gün bekleme süresi olabilir. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.