Hata Bildir

Beyaz Zambaklar Ülkesinde

Yazar: Grigory Petrov

Atatürk kitabı okuduğunda Finlandiya'nın bu destan denilecek başarısına hayran olmuştu. Derhal kitabın Cumhuriyet okullarında bir rehber kitap olarak okutulmasını ve özellikle askeri okulların müfredatına dahil edilmesini emretti.

Finlandiya hem coğrafi, hem stratejik hem de halkın genel yapısı bakımından imkansızlıklarla, zorluklarla örtülü bir ülke… Tepeden tırnağa köklü değişimler, büyük mücadeleler ve solmaz bir inançla kaderi değiştirildi.

Uzun yıllar önce yaşanan bu mucizevi dönüşümün, Türkiye gibi pek çok açıdan eşsiz, ancak ne yazık ki hâlâ hak ettiği değere erişmemiş bir ülkenin sancılarını yorumlamada faydalı bir kılavuz olacaktır.

Finlandiya'nın bugünkü başarısının temellerinin nasıl atıldığını bir de bu gözle görmeye çalışmak, kendi ülkemizi ve toplumumuzu da çok farklı açılardan görebilmemizi sağlayacaktır. Hak ettiği yere gelebilmiş bir ülkenin özlemiyle tüm okurları selamlıyoruz.
Kitap Adı : Beyaz Zambaklar Ülkesinde
Tür : Roman
Yazar : Grigory Petrov
Yayınevi : Tutku
Ebat : 13.7cm x 21cm
Sayfa : 160
Kapak : Karton
ISBN : 9786054308835
74.95 TL
500.00TL ve Üzeri Kargo Bedava
Tedarik süresi: 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir
Bu üründen 4429 adet satılmıştır.
Bu ürün 19400 kez incelendi.
Beyaz Zambaklar Ülkesinde Ürün Yorumları
Yorum Profil
Bahar - 11 Nisan 2021
Bu kitabı ilk kez (kütüphaneden ödünç alarak) Tutku Yayınevi'nin basımından okudum. Başka yayınlarla da karşılaştırdım, okuduklarım arasında tarafsızlığı ve akıcı çevirisi ile en iyisiydi. O nedenle kitaplığımda bulunması için hemen satın almak istedim. Hatta sevdiklerine hediye etmek için 2 tane daha aldım. Uygun fiyat ve hızlı gönderiniz için teşekkür ederim. Umarım Atatürk'ün de Türk halkı olarak okumamızı istediği bu kitap, bir yerlerde karanlıklara ışık olur...
Yorum Yap
* E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
Ürün Değerlendirme Puanınız
Yorumunuz