Hata Bildir

Bilinçaltını Keşfet

Yazar: B. Cengiz Bahar

     Zihnimiz gün içerisinde on binlerce düşünce üretir.  Çoğunluğu ise bebeklikten itibaren biriken kalıplaşmış düşüncelerdir. Genellikle bilinçaltında kayıt altına aldığımız ve tekrar tekrar hatırladığımız anılarımızın çoğu da olumsuz yaşanmışlıklardan oluşmaktadır. Bunun yanı sıra gelecekle ilgili çok az olumlu düşünce üretiriz. Gün içerisinde ya geçmişin pişmanlıklarını düşleyerek ya da gelecekle ilgili korkularımızı besleyerek anı yaşamadan ömrümüz geçer gider.
     Bilinçaltı devasa bir okyanus gibidir. Bizler doğumumuzdan itibaren çevresel şartlanmalardan dolayı bilinçaltının gücünü kullanmak yerine orayı zihinsel bir çöplük olarak kullanmayı tercih ettik.
     Kişi nitelikli bir düşünce üretmeye başlar ve bunu hayatında alışkanlık haline getirirse bir süre sonra yeni düşünce biçimi ile daha pozitif düşünceler üretmeye başlayacak. Sürekli olumsuz bir zihin yapısı ile yaşamak yerine daha sağlıklı daha varlıklı ve farkındalıklı bir hayat için yükselişe geçecektir.
     Bu düşünce gücü sizde mevcut! Günümüzde bilgi bombardımanı altında sürekli benzer şeyleri duyuyorsunuz ama harekete geçemiyorsunuz. İşte bu kitapta sadece bilinçaltı, zihin gücü, frekanslar konusunda bilgi sahibi olmayacak aynı zamanda düşünce yapınızı değiştirecek kadim bilgileri ve farklı eğitim ekollerin basit ama uygulanabilir çalışmalarını da öğreneceksiniz.
     Ya şimdiki gibi her gün aynı şeyleri tekrar eden düşünce biçiminizle yaşamaya devam edecek ya da hayatınızda yeni sayfa açacaksınız!
     SEÇİM SİZİN! KARAR SİZİN!
Kitap Adı : Bilinçaltını Keşfet
Tür : Kişisel Gelişim
Yazar : B. Cengiz Bahar
Yayınevi : Tutku
Ebat : 13,7x21
Sayfa : 256
Kapak : Karton
ISBN : 9786057360229
%20
indirim
  69.95 TL
55.96 TL
350.00TL ve Üzeri Kargo Bedava
Tedarik süresi: 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir
Bu üründen 172 adet satılmıştır.
Bu ürün 754 kez incelendi.
Bilinçaltını Keşfet Ürün Yorumları
Henüz yorum yapılmamış! İlk yorum yapan siz olun...
Yorum Yap
* E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
Ürün Değerlendirme Puanınız
Yorumunuz