Hata Bildir

Düşüncenin Gücü

Yazar: James Allen

   Dünya çapında milyonlarca okuyucuya ilham kaynağı olan, tüm zamanların en çok satan kitapların arasında yer alan bu eserde Allen sadece düşüncelerimizi değiştirerek hayatımızı değiştirebileceğimizin altını ısrarla çiziyor. Bunu da basit ama bir o kadar da etkili tekniklerle nasıl yapabileceğimizi bizlere gösteriyor.
   Bir insanın hayatına giren her iyi ya da kötü koşulun anahtarını elinde bulundurur ve sabırlı bir şekilde düşünceleri üzerinde çalışırsa hayatını baştan yaratabilir ve koşullarını dönüştürebilir. İnsan düşünceleriyle iyileşebilir ya da hasta olabilir. Mutlu ya da mutsuzluğun altında da düşünce yatar.
   Kişinin dış dünyası iç dünyasının bir yansımasıdır. Sadece kendi düşünceleriyle kendini sınırlar. Aldığımız sonuçlar hangi alanda olursa olsun, kendimizi kim olarak gördüğümüzün bir yansımasıdır. Düşüncelerimizin kalitesini yükseltebilirsek hayatımızın da kalitesini yükseltmiş oluruz.
   İnsan hayatına girenleri seçemez, ama zihninden geçen düşüncelerden sorumludur. Dünyamızın bizi şekillendirdiği kadar biz de düşündüklerimizle dünyamızı şekillendiririz.
   Kitabı okudukça kendinize ve hayatınıza çok daha olumlu bir gözle bakacak ve tecrübelerinizin bu yönde gelişmeye başladığına şahit olacaksınız.
Kitap Adı : Düşüncenin Gücü
Tür : Kişisel Gelişim
Yazar : James Allen
Yayınevi : Tutku
Ebat : 13,7x21
Sayfa : 80
Kapak : Karton
ISBN : 9786057360243
%20
indirim
  44.95 TL
35.96 TL
400.00TL ve Üzeri Kargo Bedava
Tedarik süresi: 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir
Bu üründen 321 adet satılmıştır.
Bu ürün 1406 kez incelendi.
Düşüncenin Gücü Ürün Yorumları
Yorum Profil
Jale Tunc12 - 18 Mayıs 2022
Benzer kitaplar içerisinde en iyisi diyebilirim. Baş ucu kitabı olmayı kesinlikle hakkediyor. Bir solukta okuyacağınız kitap :)
Yorum Yap
* E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
Ürün Değerlendirme Puanınız
Yorumunuz