Hata Bildir

Mucitler ve İcatları

Yazar: İsa Yılmaz

    Her şey bir fikir ile başlar, ama herkesin o fikri hayata geçirecek cesareti olmaz. Teknoloji dâhilerinin hayatlarına baktığımızda defalarca başarısız olduklarını görürüz. Herkes başarısız olabilir, ama onları diğer insanlardan ayıran şey asla pes etmemeleridir.
    Kullandığımız her bir teknolojinin ardında bize ilham verecek, bize yol gösterecek bir de başarı hikayesi gizlidir. Biz de herkes gibi doğduk, büyüyoruz ve öleceğiz. Doğum ile başlayıp ölüm ile sonlanan bu hayatta ben de bir şeyleri değiştirebilirim diyorsanız, bu kitap sizler için bir hazine değerinde.
    Çünkü bu eserde, hayatımıza giren teknolojik gelişmelerin hangi dehalar tarafından, hangi şartlarda nasıl meydana getirildiklerini göreceksiniz.
    Belki büyük bir teknolojik yeniliğe imza atamayabiliriz, ama hayallerinizin peşinden koşmak için hayallerini gerçekleştirmiş insanlardan ilham alabiliriz.
    Steve Jobs, Bill Gates, Mark Zuckerberg, Larry Page, Sergey Brin, Jeff Bezos, Biran Acton, Jan Koum, Jack Ma ve Jack Dorsey'in sıradışı yaşamları, hayata bakış açıları ve projelerinin yer aldığı bu eser bir başucu kitabı niteliğinde.
Kitap Adı : Mucitler ve İcatları
Tür : Araştırma - İnceleme
Yazar : İsa Yılmaz
Yayınevi : Tutku
Ebat : 137x21
Sayfa : 208
Kapak : Karton
ISBN : 978-605-7608-57-4
%20
indirim
  14.95 TL
11.96 TL
Tedarik süresi: Aynı Gün Kargo
100TL ve Üzeri Kargo Bedava
Bu üründen 228 adet satılmıştır.
Bu ürün 999 kez incelendi.
Mucitler ve İcatları Ürün Yorumları
Henüz yorum yapılmamış! İlk yorum yapan siz olun...
Yorum Yap
* E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
Ürün Değerlendirme Puanınız
Yorumunuz