Hata Bildir

Zihin Kontrolü

Yazar: İsmail Çorbacı

    Dünyanın, yeryüzünün herhangi bir köşesinde doğup büyüyen sıradan insanların kontrolüne geçemeyecek kadar önemli olduğunu kabul eden bazı aileler, tarikatlar veya çokuluslu şirketler detaylarını yalnızca kendilerinin bildiği karmaşık yapılanmalarla dünyamızı kontrol altında tutuyorlar.

     İnsanları ve doğayı kontrol etmek yüzyıllardır bütün kralların, devletlerin, istihbarat servislerinin medyumların, büyücülerin, örgütlerin ve gizli organizasyonların en büyük tutkusu olmuştur. Geçmişte uyuşturucu ve büyü gibi yöntemlerle yapılmaya çalışılan bu olgu günümüzde bilgisayarlar, harp silahları, elektromanyetik dalgalar ve subliminal propaganda gibi yöntemlerle denenmektedir.

    ABD ve Rusya'nın, 1950'den bu yana üzerinde çalıştığı, insanları istendiği gibi yönlendirmeye yarayan beyin kontrol silahının, 1970'li yıllarda Türkiye üzerinde kullandığı iddia edildi. Bu iddiaya göre, 5.000 insanımızı kaybettiğimiz, insanın ideolojisi uğruna annesini, kardeşini veya en yakınını öldürmekten çekinmediği sağ-sol çatışmasının arkasında, beyin kontrol silahı olduğu ileri sürülüyor.

    5 Haziran 1977 tarihli New York Times'ta, 28 Temmuz1976 yılında Çin, Tangshan'da yaşanan ve 650.000'in üzerinde kişinin ölümüyle sonuçlanan depremle ilgili bir yazı yer aldı. Saat 3.42'deki ilk sarsıntıdan hemen önce, gökyüzü gündüz gibi aydınlanmıştı, tıpkı Gölcük'te olduğu gibi...

    Bu kitap tüm bu yöntemleri gözler önüne seriyor. Göremediğiniz ve görmek istemediğiniz tüm gerçekleri...

Kitap Adı : Zihin Kontrolü
Tür : Araştırma - İnceleme
Yazar : İsmail Çorbacı
Yayınevi : Tutku
Ebat : 13.7cm x 21cm
Sayfa : 352
Kapak : Karton
ISBN : 978-605-9734-00-4
%20
indirim
  19.95 TL
15.96 TL
Tedarik süresi: Aynı Gün Kargo
100TL ve Üzeri Kargo Bedava
Bu üründen 2751 adet satılmıştır.
Bu ürün 12050 kez incelendi.
Zihin Kontrolü Ürün Yorumları
Henüz yorum yapılmamış! İlk yorum yapan siz olun...
Yorum Yap
* E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
Ürün Değerlendirme Puanınız
Yorumunuz